Nesty Jooga Stuudio

Nesty Jooga 

on hubane privaatne joogastuudio, kus saab praktiseerida erinevaid joogastiile. Meie lemmikuks on Klassikaline Hatha ning Šivananda Jooga. Baseerudes Hatha Joogale oleme koostanud ka erilisemaid joogatunde, kus saame suunata oma praktikat kas ühele või teisele aspektile. Stuudios toimuvad ka Jooga Algajate Kursused. Reeglina kuuenädalane kursus, kus te saate baas infot jooga filosoofiast, hingamisharjutustest, asendite mõjust meie kehale ning kuidas neid korrektselt sooritada. 

Meie grupid pole suured maksimaalselt 8 inimest sedasi iga praktiseerija saab vajadusel õpetaja tähelepanu. Peame väga oluliseks personaalset lähenemist. 

Kõik tunnid toimuvad eesti keeles. Aga oskame vene ja inglise keelt ja vajadusel saame alati tõlkida. Meie tunnid sobivad kõigile... algajatele ja edasijõudnutele, noortele ja vanematele. Jälgi meie tunniplaani ja uudiseid.

Tunde õpetan mina, Nesty :) Olen joogat ammu harrastanud..praeguseks hetkeks juba 15 aastat. Olen terve oma elu tantsinud ning lõpetanud koreograafia osakonda Tallinna Ülikoolis. Õppisin joogat õpetama Indias ning püüan iga kahe aasta jooksul India külastada, et sealt juurde õppida. Olen kogenud õpetaja ja igavene õpilane. Minust ja minu oskustest saad rohkem lugeda siit!

Järgime meie aja parimate Õpetajate ning Yogide traditsioone. Tundides kasutame Swami Šivananda, B.K.S.Iyengari ja Sri Pattabhi Jois tehnikaid. 

Mida tunnist oodata?

Ühe joogatunni jooksul me teeme: pranayama't (hingamisharjutusi), asana't (joogaasendeid) ja harjutusi ning lõdvestust. Konkreetsem tundide kirjeldus on tunniplaanis.

Kui Sa soovid praktiseerida joogat personaalselt, siis ootan Sind eratundidesse. Eratund on kõige õigem praktika, kui väga ausalt öelda. Eriti, kui on mõned tervise piirangud (nagu südame probleemid, vererõhk, seljavalud, vigastused jne). Õpetan individuaalseid joogatunde ka rasedatele.