HATHA JOOGA
TUTVUSTAV
ALGAJATE KURSUS


VARSTI TULEMAS

Kursuse ajal õpite Klassikalise Hatha Jooga liigeste harjutusi, baasasendeid (Asana), mis arendavad jõudu ja painduvust, hingamisharjutusi (Pranayama), mis mõjuvad kehale rahustavalt, "Päikesetervitust" (dünaamiline soojendus harjutus), mis arendab selja paindlikust. Tutvute lähemalt teooriaga. Saate teada, mis on sattvik toitumine, meditatsioon ja lõdvestus.

Kuue nädalane ALGAJATE KURSUS

toimub üks kord nädalas

Hind: 120 eurot

Registreerimine: Kursuse koha kindlustamiseks tuleb tasuda ettemaks 40 eurot MyWay OÜ arvele A/a EE642200221056219226 

 (Selgituseks: Algajate kursus, nimi) ja registreerida e-maili teel nesty.yoga@gmail.com: nimi, e-mail, telefon.

 *Kursuse eest üksiktundide kaupa maksta ei saa. Koha kindlustamiseks tuleb teha ettemaks 40 eur ning ülejäänud summa maksta kohapeal või ülekandega ENNE esimest tundi. Kursuse raha ei tagastata!

*Juhul kui  Eesti Vabariigis on Corona viiruse karantiin, siis Sulle tagastatakse sinu makstud raha Nesty Yoga kinkekaardi viisil.

 *Kui Teil on mõned terviseprobleemid, siis enne kursust palun konsulteerige oma arstiga.

 *Kursus sobib kõigile soovijatele ja ei vaja eelnevat kogemust!

***

Rohkem informatsiooni~>


Kursus sobib nii päris algajale, kes pole kunagi joogaga tegelenud kui ka juba mõnda aega praktiseerijale.

Kursus on väga rikkas ning peale kursust sa saad väga julgelt liituda meie tundidega

Kursusel õpetan liigeste harjutusi, mis saavad osaks teie elust...mis õpetavad teid kuulama oma keha ning aitavad liigeste proobleemidega võitelda ning kui neid pole...neid vältida tulevikus. Ajaga harjutused aitavad kaelapingetest ja seljavaludest lahti saada, ning regulaarse praktikaga toetavad selja tervist.

Õpetan ka baas "Pranayama" hingamistehnikaid. Kokku õpid 4 hingamisharjutust, mida peale kursust saad vabalt praktiseerida ka iseseisvalt.

Õpime Klassikalise Hatha Jooga Päikesetevitust. Dünaamiline Harjutus seljale, mis äratab teie keha igal hommikul... Teeb teie keha kergemaks ja paindlikumaks! Tugevdab selga ja lihaseid terves kehas.

Õpetan ka 15-18 jooga baasasendit. Mis aitavad teil elu jooksul tervist toetada. Õpetamisel seletan kuidas korrektselt asendeid sooritada ning, mis kasu need sulle toovad.

Tuleb ka filosoofiline osa, kus sa saad teada, mis on jooga...miks me teeme joogat...miks see kasulik on...mis on vahe jooga stiilidel...mis on viis jooga põhimõtet...mis on 8 joogaastet...jne...
Saad teada sattvikust yogi toitumisest ja sellest, kuidas puhastada oma keha nagu yogi...

Tuleb ka palju veel ootamatut ja uut!

Kirjuta ja uuri, kui sul on küsimusi!

NAMASTE

***