Hea vormi saavutamise saladus pole saladus :)

Tegele regulaarselt spordiga. Näiteks kord nädalas käi jooksmas või rulluisutamas või suusatamas, paar korda nädalas käi joogatundides, jaluta palju ja proovi kas kord või kaks nädalas olla looduses (värskes õhus). Kõige parem kui sa saad teha trenni mitte ainult siseruumides, vaid ka väljas. Suusatada, joosta, keppikõndida metsas või mere ääres. Puhka piisavalt. Me tihti ütleme...“ mul pole aega puhkamiseks...mul on töö, pere, lapsed ja tegevusi, tegevusi, tegevusi“ . Siin ma ütleks sulle, et sa peaksid armastama ka ennast, oma keha. Just armastama ja austama. Kui seda pole, siis sa kunagi ei leia aega enda jaoks ja siis lõppkokkuvõttes ei jätku sind ka pere jaoks. Toitu tervislikult. Kuula oma keha, jälgi mis toit sulle sobib, mis toit seedib hästi ja milline mitte. Jälgi kui palju sa sööd ja söö värskeid asju. Ma isiklikult olen ka orgaaniliste toiduainete poolt. Eriti oluline süüa looduslikult puhtaid puuvilju ja köögivilju. Kõige paremaid saab oma aiast. Kui sellist võimalust pole, siis ECO ja BIO poode on meil õnneks piisavalt. Eelista eestimaist! Eestis tehakse ka BIO piimatooteid. Shoppa taluturul. :)

Vormi saavutamiseks pean ka väga oluliseks ellu suhtumist. Inimesed on tihti peale kurvad, kurjad, tigedad jne. Kui su mõtted on negatiivsed, siis mõjub see ka sinu tervisele vastavalt. Meie mõtted mõjutavad otseselt meie füüsilist seisundit. Naerata rohkem. Ole lahkem. Ole sõbralikum. Ole avatum uuteks asjadeks, võimalusteks.

Usu iseendasse! Meil jääb tihti sellest usust vajaka. Sa peaksid endale sisendama, et saad hakkama kõigega. Sa peaksid uskuma, et saad kõike mida sa soovid.

Ole endaga rahul! Rahul mis iganes vormis sa oled. Ära ole kuri enda peale, et su jalad pole sellised nagu vaja, et su kõht pole piisavalt trimmis, et su välimus pole nagu kellelgi teisel... Sellised negatiivsed mõtted sinu sees rikuvad kõike. Kõige pealt alusta armastusest enda vastu. Austa ise ennast. Keda veel kui mitte ennast. Sa oled väärt olla õnnelik. Just SINA OLED VÄÄRT! Õnnelik praegu aga mitte kunagi hiljem, kui sul on ilusamad jalad, või kui sa näed sama kena välja nagu keegi pildil. Kohe praegu! „Life is too short to be anything but happy“ ütles tuntud joogaõpetaja B.K.S Iyengar.