TUNNIPLAAN

A. Weizenbergi 20 / Kadriorg

TEISIPÄEV

HATHA YOGA
17.30 - 19.00


NELJAPÄEV

YOGA BASICS ALGAJATE KURSUS
17.30 - 19.15
(16.Märts - 20.Aprill)


NB! Iga tundi tuleb registreerida! Saada sms või e-mail: nesty.yoga@gmail.com

Informatsiooni Algajate Kursuse kohta leiad SIIN

Hatha Jooga: Hatha jooga sobib kõigile nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Tunnis teeme klassikalist hatha joogat ja kasutame B.K.S.Iyengari ja Swami Shivananda tehnikat. Tundi alustame Pranayamast (hingamisharjutustest), jätkame soojenduse ja Päikese Tervitusega ning teeme erinevaid asendeid (mõnikord keskendudes teemadele: puusade venitused, jalavenitused, selja paindlikkus, pea peal seis, kätte peal seis, edasijõudnute tasakaalu asendid jne). Iga tund on erinev ja põnev. Asendites püsime pikemat aega, seega tunneme asendi mõju. Tund on väga hea keha arenguks.Täpsem info Hatha Jooga kohta siin

Šivananda Jooga: Tund sobib kõigile. Klassikaline Hatha Jooga Swami Šivananda traditsiooni järgi. Tunnis teeme hingamisharjutusi, "SuryaNamaskar" soojendust, keskmiselt 15 joogaasendit ja lõdvestust. Tund on piisavalt aktiivne ning arendab lihaste jõudu, selga ja keha painduvust. Iga Šivananda jooga tund on väga saarnane. Tunni struktuur jääb iga kord samaks. Seega sobib hästi neile, kellele meeldib "rutiin" ja rahulik praktika. Samas Šivananda jooga praktikas kasutatakse 84 jooga asendit pluss nende variatsioone. Iga kord me proovime ka midagi uut. Täpsem info Šivananda Jooga kohta siin.

Algajate Kursus: Kuuenädalane Klassikalise Hatha Jooga Kursus algajatele. Kursus baseerub Šivananda Jooga traditsioonile.

Kursuse ajal õpite Klassikalise Hatha Jooga 15 baasasendit (Asana), mis arendavad jõudu ja painduvust ning hoiavad keha tasakaalus, hingamisharjutusi (Pranayama), mis mõjuvad kehale rahustavalt, "Päikesetervitust" (dünaamiline soojendus harjutus seljale ja tervele kehale). Tutvute lähemalt teooriaga. Saate teada, mis on sattvik toitumine, meditatsioon ja lõdvestus.
Kursus toimub teatud kuupäevadel. Täpsem info kuupäevade ja registreerimise kohta siin.
NB! Vaata ka Mõned nõuanded